Public Policy

thumb-image-259437
What is this educational series about?
Invited experts

Theme

Policy

Appointment to

For civil servants

Genre

Educational series

Competence

Information literacy, ability to work with data

Коректно побудований процес розробки державної політики є однією з передумов успішності врядування. Розуміння всіх складових цього процесу та їх особливостей дає її розробнику/-ці можливість зробити власний ефективний внесок у процес формування державної політики. Під час курсу ви дізнаєтесь, як правильно використовувати ресурси, доступні державним службовцям, щоб процес формування політики зробити максимально обґрунтованим та інклюзивним. Участь в освітньому серіалі взяли голова Національного агентства України з питань державної служби та керівник Офісу ефективного регулювання (BRDO), що працюють на терені реформи публічної адміністрації.

Сертифікат засвідчує успішне проходження курсу з цифрової грамотності, обсягом 0.1 кредита ЄКТС.

Created with support

BRDO

Офіс ефективного регулювання (BRDO) - незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, насамперед Європейським Союзом. Офіс створений у 2015 році як неурядова неприбуткова організація для допомоги уряду в проведенні середньо- та довгострокових економічних реформ для покращення бізнес-середовища в умовах політичної нестабільності.

ПРООН

Програма розвитку ООН в Україні спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху подолання бідності, розвитку людського потенціалу, і просування демократичного врядування.

Уряд Швеції

Курс розроблений за фінансової підтримки Швеції

Need help?

If you have any other questions, please contact the support hotline (08:00 to 20:00)